Podziękowanie

Chciałbym serdecznie podziękować Wszystkim Państwu, z którymi miałem okazję współpracować podczas minionej kadencji Rady Miasta Tychy. Wierzę, że nie zawiodłem Państwa oczekiwań i wyobrażeń o pracy radnego. Spośród moich wyborczych postulatów programowych dotyczących miasta wszystkie punkty zostały zrealizowane lub są w trakcje realizacji. Natomiast program wyborczy dotyczący dzielnicy został zrealizowany w około 70%. Dlatego też chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, z którymi miałem przyjemność współpracować. Dziękuję zwłaszcza za wszelkie uwagi i zgłaszane postulaty, bez których żaden radny nie może właściwie funkcjonować.

Głównym punktem mojego programu, którego nie udało się zrealizować było oczyszczenie Jeziora Paprocańskiego. Wynika to jednak z faktu odmiennej filozofii działania w tym zakresie pomiędzy prezydentem a radnymi opozycji.

Podczas tej kadencji podjąłem inicjatywę, aby na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Paprocany” wybudować basen odkryty wraz z brodzikiem dla dzieci. Tak, aby rodzice mogli wypoczywać bez obaw o swoje pociechy. Inicjatywa ta została ujęta w Strategii Rozwoju Sportu Miasta Tychy. Jednakże w tym roku podjęto decyzję o poprowadzeniu drogi w miejscu, w którym taki basen mógłby zostać zlokalizowany. Dlatego też zgłosiłem projekt uchwały w sprawie budowy basenu odkrytego na terenie miasta, a następnie powstała ponadpartyjna inicjatywa budowy Nowego Kompleksu Basenowego zawierającego postulowane przeze mnie baseny odkryte. Będzie to obok budowy nowego Stadionu Miejskiego przy ul. Edukacji największe osiągnięcie obecnej Rady Miasta.

Jednocześnie chciałbym poinformować o tym, że wycofałem swoją kandydaturę i nie wezmę udziału w nadchodzących wyborach samorządowych w związku z nieprawidłowościami podczas rejestrowania listy wyborczej Prawa i Sprawiedliwości w Tychach.

Post new comment

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Both <img> and <iframe> elements are lazy-loaded.
Back to Top