O mnie

Skończone 30 lat, absolwent Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego - Politologia oraz Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Dziennikarz i samorządowiec, obecnie prywatny przedsiębiorca i specjalista od nowoczesnych rozwiązań IT.  W wolnych chwilach zapalony fotografik. Ma bzika na punkcie nowatorskich modeli biznesowych i zarządzania zmianą.

Jestem współzałożycielem Śląskiej Rady Młodzieży i jej wiceprzewodniczącym w latach 2004-2006. Przez dwa lata mojej działalności w Radzie Młodzieży udało nam się wdrożyć wiele projektów również przy współudziale UE dla śląskiej młodzieży, m.in. programy edukacyjne dla studentów, konkursy wiedzy o Śląsku, panele fotograficzne, koncerty.

Dwukrotnie we władzach Komisji Uczelnianej Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Radny Miasta Tychy V kadencji. Wykonując pracę radnego, a także działając społecznie, mogłem zaobserwować jak wiele niesprawiedliwości dotyka ludzi oraz poznać bliżej ich problemy. Wiele spraw udało nam się załatwić pozytywnie. Dlatego uważam, że z moim udziałem Rada Miasta mogła pracować efektywniej. W Radzie Miasta uczestniczyłem w pracach Komisji Kultury, Sportu i Turystyki (KKSiT) oraz Komisji Rewizyjnej (KR).

Senator RP Bronisław Korfanty:

Pan Krzysztof Tomczyk jest osobą obowiązkową i przedsiębiorcza, która angażuje się w sprawy społeczne i ma duże osiągnięcia na tym polu. Z całą odpowiedzialnością polecam Państwu Jego kandydaturę.

Back to Top