Joanna Senyszyn Gorzej Niż Shrek

Pani Poseł Joanna Senyszyn (LiD) podzieliła się z nami swoją kolejną jakże błyskotliwą myślą na swoim blogu. "Nie poddawajcie się terrorowi świąt! Spędźcie je zgodnie z własnymi chęciami i wyobrażeniami. Nieważne, co powiedzą krewni i sąsiedzi".

PO przeczytaniu tego „apelu” nieodparcie przyszła mi na myśl historia pewnego zielonego Ogra, którą zostaliśmy dwukrotnie uraczeni w Boże Narodzenie. Otóż Shrek podobnie jak Senyszyn również chorobliwie nie lubił atmosfery Świąt. Być może nawet bardziej. Nie chciał jednak robić przykrości tym dla których są to najważniejsze dni w roku i na które z utęsknieniem oczekują.

Niestety Pani Senyszyn w przeciwieństwie do Shrek’a nie dostrzega że rani uczucia tych na których powinno jej jako posłance najbardziej zależeć - uczucia przytłaczającej większości Polaków. Tym między innymi pani poseł różni się od Shreka pomijając oczywiście fakt, że nie jest zielonym i sympatycznym ogrem którego kochają dzieci. Za to wrażliwość ma na podobnym poziomie.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzę pani poseł aby czegoś się od Shreka nauczyła. A wszystkim Państwu miłości, optymizmu i niegasnącej nadziei w Nowym 2008 Roku.

Post new comment

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Both <img> and <iframe> elements are lazy-loaded.
Back to Top